Lapini aicināts, Viesis. Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējies.
Vai palaidi garām aktivizācijas e-pastu?
 
Reģistrēties - Nepieciešamā informācija
Izvēlies lietotāja vārdu:
Used only for identification by SMF.
E-pasts:
Šai jābūt pareizai e-pasta adresei.
Izvēlies paroli:
Pārbaudīt paroli:
Vizuālā verifikācija:
Ieraksti burtus, kas redzami bildē
Ieraksti burtus, kas redzami bildē
How many corners does a Heptagon have?
Anti-bot measure
Lūdzu, izlasiet noteikumus, tie nevelti ir sastādīti un dažās situācijās var paglābt jūsu no jūsu konta iesaldēšanas vai likvidācijas.

Webmeistari.LV  Noteikumi.

1. Forumā strikti aizliegts izveidot aizskarošus, melu vai draudu saturošus, nacionālā naida tematus, kā arī citus ziņojumus, kas pārkāpj LR likumus un normatīvos aktus, šajā gadījumā administrācija ir tiesīga atslēgt jūs no foruma.


2. Otrām kārtām jau ar reģistrāciju jūs piekrītat, ka webmeistari.lv Administrācija ir tiesīga dzēst, rediģēt, pārvietot vai slēgt jebkuru foruma tematu, ja tiek pārkāpti iepriekš aprakstītie noteikumi.

3. Viena no ļoti svarīgām lietām ir, pārbaudiet, vai jūsu rakstītais atbilst kategorijas/foruma tēmai, lūdzam netaisīt tā saucamos "offtopikus" vai ''ontopikus'' nepareizajā vietā, šādos gadījumos Administrācija ir izveidojusi sistēmu kas palīdzēs gan jums, gan mums būt uzmanīgākiem turpmāk, proti, Jums tiks izsūtīts brīdinājums ja mēs uzskatīsim, ka neesat veltījuši pietiekoši daudz laika lai izpīpētu pareizu vietu kur rakstīt, šādos gadījumos jums tikts piešķirts '' infractions '' Likuma pārkāpums, kopā jūs varat salasīt 10 likuma pārkāpumus pirms jūsu konts tiks izdzēsts. Lai nu kā visi likuma pārkāpumi tiks piestādīti ar laika termiņa beigu laiku, un ar laiku tie tiks noņemti.

4.
Stingri aizliegts rakstīt 2 reizes pēc kārtas 1 topikā, izmantojiet "edit" pogu, lai papildināt vai izlabot, sevis uzrakstīto. Pārkāpjot šo noteikumu jūs varat nopelnīt ''infraction punktu'' , viss atkarīgs no Mode rācijas un Administrācijas.

5.  Webmeistari.LV ” administrācija nerediģēs Jūsu izveidotās tēmas un komentārus bez iemesla – būsim pieklājīgi viens pret otru un nekrāsim '' infractions'' likuma pārkāpuma punktus.

6. Jūsu e-pasta adrese tiks izmantota tikai un vienīgi lai apstiprinātu Jūsu reģistrāciju un gadījumā ja aizmirsīsiet paroli,

7.   Rakstu, pamācību vai dažādu cita veida tutoriaļus ( Tutorial - latviešu valodā nozīmē pamācība/stunda, tutoriāļi ir domāti, lai mācīt jūs.) ,kas nav jūs, bet gan  kopēts no citas vietas - jānorāda obligāti atsauce,

8. Par noteikumu neievērošanu un pārkāpšanu, kā arī 10 soda punktu sakrāšanu - Bans uz mūžu.


Pateicamies par sapratni.

Interneta bizness | Kas ir Paypal | web.hc.lv | Interneta Marketinga blogs
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines

BlueSkies design by Bloc | XHTML | CSS