Lapini aicināts, Viesis. Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējies.
Vai palaidi garām aktivizācijas e-pastu?

Lapas: [1] 2   Iet uz leju
  Printēt  
Autors Tēma: Kas ir Paypal?  (Lasīt 62526 reizes)
0 Lietotāji un 1 Viesis aplūko šo tēmu.
Admins
Baudi Dzīvi!!!
Administrator
Webmeistars

Dzimums: Vīrietis
Ieraksti: 1 698
Referrals: 1

Affiliate Mārketings

Skatīt profilu WWW
« : Janvāris 18, 2008,16:45 17:16 17 »

Paypal ir viens no modernākajiem un lielākajiem, kā arī drošākajiem norēķināšanās veidiem internetā.

Drošākajiem tāpēc, ka pirmām kārtām jau , lai norēķinātos ar paypal jums ir tikai un vienīgi jāiedod klientam jūsu e-mail adrese un viss, kā arī visos maksājumos, uzrādīsies tikai un vienīgi e-meila adrese!

Paypal pieder kompānijai ''eBay'' un tika radīts ar nolūku lai eBay klienti varētu norēķināties drošā un ērtā veidā. Vēl viens plus , kas ir ļoti labs Paypal , ka zem viena konta jūs varat pievienot vairākas kartes un to kontus.

Tad kāpēc gaidīt iekāp mūsdienās jau šodien, norēķinies ātri un droši.

Kas ir paypal?

Reģistrēt Paypal jau Tagad!

Ja ir kādi jautājumi droši jautājiet forumā.

Paldies!
« Pēdējo reizi labots: Oktobris 08, 2009,18:16 11:18 11 no Vairo » Pieslēdzies

breksis
Iesācējs
*

Ieraksti: 7
Referrals: 0

Skatīt profilu
« Atbildēt #1 : Februāris 26, 2008,58:55 02:58 02 »

Es beidzot arī nolēmu kļūt par Paypal lietotāju. Piereģistrējos. Bet kad mēģinu pievienot karti, tad man viemnēr rāda, ka kartes nummurs ir nepareiz:

You have entered an invalid or partial credit card or debit card number. Please check your entry and try again.

Varbūt es nepareizo nr. rakstu? Vai kas varētu būt par problēmu?
Pieslēdzies
Admins
Baudi Dzīvi!!!
Administrator
Webmeistars

Affiliate Mārketings

Skatīt profilu WWW
« Atbildēt #2 : Februāris 26, 2008,04:19 03:04 03 »

Pakunsultējies ar banku kurā tev kartes ir , tur var būt kāds knifiņš! Nez kā tagad, bet agrāk ne visās bankas piekrita Paypal kontu lietošanai, tapēc varbūt arī neņem tev pretī to kartes kodu! Man Anglijā pat Debit karte ripo , ka maz neliekās Peace Yo , nēsmu no latvijas tieši reģistrējis, bet iespējams tas nu dien ir visiem, takā pakonsultējies ar Banku pamiedziens
Pieslēdzies

breksis
Iesācējs
*

Skatīt profilu
« Atbildēt #3 : Februāris 26, 2008,11:29 03:11 03 »

Ok! Paldies!
Pieslēdzies
Admins
Baudi Dzīvi!!!
Administrator
Webmeistars

Affiliate Mārketings

Skatīt profilu WWW
« Atbildēt #4 : Februāris 26, 2008,14:27 03:14 03 »

Ok! Paldies!
Droši padod ziņu, ja ne es ar latviešu bankām , tad kāds cits jaunoteikti varēs tev atbildēt precizāk,proti, ja Bankas konsultants tev nepalidzēs pamiedziens
Pieslēdzies

erenpreis
Iesācējs
*

Ieraksti: 4

Skatīt profilu
« Atbildēt #5 : Februāris 26, 2008,33:52 10:33 10 »

ooo... nav man vienam šāda problēma ar kartes konta pievienošanas man ir tieši tas pats un gribēju jauā to pašu... bet nju skatos ka vel kādam ir tieši tāda pati problēm liels paldies par info! pamiedziens
Pieslēdzies
breksis
Iesācējs
*

Skatīt profilu
« Atbildēt #6 : Februāris 28, 2008,51:10 23:51 23 »

Tad nu tā! Biju bankā (esmu Hansabankas klients), jautāju par Paypal, a man atbild: "Kas tas tāds?"
Laikam jau man nespīd lietot Paypal, ja banku nenomainīšu! :(
Pieslēdzies
Admins
Baudi Dzīvi!!!
Administrator
Webmeistars

Affiliate Mārketings

Skatīt profilu WWW
« Atbildēt #7 : Februāris 29, 2008,37:28 14:37 14 »

Par cik neesmu reģistrējis kontu iekš LV tad talāk nemācēšu palīdzēt, varbūt kāds no LV var palīdzēt breksim?
Pieslēdzies

ID-BUSINESS
Iesācējs
*

Ieraksti: 20

Skatīt profilu
« Atbildēt #8 : Februāris 29, 2008,21:02 15:21 15 »

bankaa jeb kur citur es shaubos, ka vispaar kaads varees paliidzeet. Lielaakajai daljai pie mums pasaki kautko par pelnju internetaa uz tevi skiibi paskatiisies  :-\

runaajot par tavu karti, varbuut tev nav pareizaa? t.i. ar vinju nevar noreekinaaties internetaa utt.? Varbuut tev parasta debetkarte ar kuru var tikai kasee noreekinaaties par pirkumiem?
kaada tev karte?
Pieslēdzies
breksis
Iesācējs
*

Skatīt profilu
« Atbildēt #9 : Marts 03, 2008,05:00 22:05 22 »

Man ir Visa Classic!
Pieslēdzies
Larva
Iesācējs
*

Ieraksti: 36

Skatīt profilu WWW
« Atbildēt #10 : Marts 07, 2008,55:11 20:55 20 »

Starp citu, pirms apgādājat savus svaigos PayPal akkauntus ar kredītkartēm, noskaidrojiet, vai jums 1) Ir jauna antivīrusa datubāze, starp citu, tas nederēs pret samērā advancētiem hakeriem, kas ir izdevuši nieka 14 EUR, lai dabūtu sev programmu, ar kuru var trojāņus paslēpt no jebkā. 2) Citiem, kuri varētu arī aizpist ar visu naudiņu, nav piejas jūsu datoram/parolēm 3) Ja iepriekšējais ir neizbēgams, tad neglabājiet paroles failos, vai mozillas vēsturē. Tas tā - no drošības viedokļa.
Un ja pārdod kaut ko e-bay'ā, vai pārdod neeksistējošas lietas (saiti, domēni), vienmēr uzmanies no skama, jo ja izsludinās tā saukto "issue" tu kā pārdevējs vienkārši 90% zaudēsi.

www.paypalwarning.com

Bet kopumā PayPal ir ļoti ērts, pati lapa ir nu ļoti droša, tikai paši cilvēki gan nav.

Pieslēdzies

Prasmīgs vārdu vērpējs, centīgs māceklis, lielisks puisis, kurš pārdos smiltis pat visskopākajam arābam. |
Mans oDesk profils
Meistars
Aktīvs lietotājs

Ieraksti: 182

Skatīt profilu
« Atbildēt #11 : Marts 08, 2008,57:16 03:57 03 »

Starp citu, pirms apgādājat savus svaigos PayPal akkauntus ar kredītkartēm, noskaidrojiet, vai jums 1) Ir jauna antivīrusa datubāze, starp citu, tas nederēs pret samērā advancētiem hakeriem, kas ir izdevuši nieka 14 EUR, lai dabūtu sev programmu, ar kuru var trojāņus paslēpt no jebkā. 2) Citiem, kuri varētu arī aizpist ar visu naudiņu, nav piejas jūsu datoram/parolēm 3) Ja iepriekšējais ir neizbēgams, tad neglabājiet paroles failos, vai mozillas vēsturē. Tas tā - no drošības viedokļa.
Un ja pārdod kaut ko e-bay'ā, vai pārdod neeksistējošas lietas (saiti, domēni), vienmēr uzmanies no skama, jo ja izsludinās tā saukto "issue" tu kā pārdevējs vienkārši 90% zaudēsi.

www.paypalwarning.com

Bet kopumā PayPal ir ļoti ērts, pati lapa ir nu ļoti droša, tikai paši cilvēki gan nav.

labi uzrakstīts, bet par to PC hakošanu, manuprāt tik daudz nevajadzētu gan uztraukties, ja kāds ir pieredzējis ko tādu tad tikai labāk pieminēt, savādāk tikai lieks uztraukums ne nokurienes Peace Yo! Un pēdējais teikums ir ka uz desmitnieka rakstīts  Peace Yo
Pieslēdzies
Admins
Baudi Dzīvi!!!
Administrator
Webmeistars

Affiliate Mārketings

Skatīt profilu WWW
« Atbildēt #12 : Marts 08, 2008,10:03 16:10 16 »

Citāts
Taisnība jau ir, bet pēdejo nu jau gandrīz trīs gadu laikā neesmu saskāries ar nevienu, kas mani mēģinātu apčakarēt lietojot Paypal, un dievs ir mans liecinieks , ka esmu maksājis ar to vismaz reizes 200 un saņēmis varbūt 7x mazāk pamiedziens
Pieslēdzies

remarco
Iesācējs
*

Ieraksti: 4

Skatīt profilu WWW
« Atbildēt #13 : Maijs 17, 2008,53:25 00:53 00 »

skaidrs ir viens .. kas gribees uzlauziis un nochieps...

PayPal  , hmmm neatminos esmu jau pieregojies vai nee:(((

Pieslēdzies

Admins
Baudi Dzīvi!!!
Administrator
Webmeistars

Affiliate Mārketings

Skatīt profilu WWW
« Atbildēt #14 : Maijs 17, 2008,17:31 02:17 02 »

skaidrs ir viens .. kas gribees uzlauziis un nochieps...

PayPal  , hmmm neatminos esmu jau pieregojies vai nee:(((

Nu ja ejam tik tālu, tad ja kāds nu dien gribēs tad novilks arī tavas apenes, kamēr tu miegā tev neko nemanot  ;D , bet nu pagaidām Paypal noteikti uzskatu par drošāku, veiklāko norēķināšanās veidu onlainā pamiedziens
Pieslēdzies

Webmeistari - Bizness Internetā

Pieslēdzies
Lapas: [1] 2   Iet uz augšu
  Printēt  

Pāriet uz:  

Interneta bizness | Kas ir Paypal | web.hc.lv | Interneta Marketinga blogs